Atrakcje w okolicy

Władysławowo zlokalizowane jest u nasady Półwyspu Helskiego, co sprawia, że jest doskonałą bazą wypadową na Hel, czy do Trójmiasta. 

Zwiedzaj i odpoczywaj

Aquapark

Aquapark Reda oddalony jest od Władysławowa o 30 min jazdy samochodem. Znajduje się tam pierwsza w Europie obrotowa zjeżdżalnia AquaSpinner.

Rezerwat przyrody

Apartamenty zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu przyrody Słone Łąki, gdzie znajduje się Skwer nad Zatoką z placem zabaw dla dzieci i długą kładką edukacyjną, z której można zachwycać się malowniczymi widokami.

Fokarium

Przy okazji odwiedzin miasta Hel, warto wstąpić do Fokarium, gdzie można dowiedzieć się o życiu i ochronie fok. Najlepszą porą do odwiedzin morskich ssaków jest ich pora karmienia.

Aktywnie dla fanów sportu

Ścieżka rowerowa

Szlak rowerowy, Pierścień Zatoki Puckiej to 76 km malowniczej ścieżki rowerowej nad brzegiem zatoki, prowadzącej od Gdyni, aż po sam Hel.

Sporty wodne

Nie ma lepszego miejsca dla miłośników sportów wodnych niż Władysławowo. Można spróbować tutaj windsurfingu, kitesurfingu, surfingu lub żeglarstwa.

Gokarty

Rywalizacja, prędkość i adrenalina – malowniczo położony Tor Półwysep to idealna odskocznia od codziennego plażowania.

Gratka dla najmłodszych

Ocean Park

Ocen Park to gigantyczny park rozrywki z naturalnych rozmiarów rybami i zwierzętami morskimi. Główną atrakcją są wygadane wieloryby, wioska rybacka, pokazy edukacyjne i letnie koncerty.

Inne luna parki

Wjeżdzając do Władysławowa, nie da się nie zauważyć Diabelskiego Oka wyłaniającego się z Lunaparku Sowiński, który znajduje się zaraz obok słynnego Domu Rybaka.

Park linowy

W mniej pogodne dni można zawsze wybrać się do Tarzan Parku, który przygotował aż 8 tras dla dzieci i dorosłych.

Zobacz okolicę

Skontaktuj się i zarezerwuj

 

info@morzezatoka.pl

+ 48 517 876 170

Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich 82i

+48 517 876 170
english language polish language
FB Morze zatoka Instagram Morze zatoka